Partneri

Webstránka partnera

Arbor Assays

Americká spoločnosť Arbor Assays bola založená v júli 2007 v meste Ann Arbor v Michigane tromi vedcami, ktorí majú spoločne viac ako 50 rokov skúseností s navrhovaním, výrobou, analýzou a prepravou produktov určených pre vedu a výskum, ako aj klinických produktov. Dvaja zo zakladateľov pracovali v divízii diagnostiky Abbott Laboratories, Kallestad Diagnostics, Sanofi Diagnostics, R&D Systems a v roku 1992 založili vlastnú spoločnosť Assay Designs. Assay Designs bola spoločnosťou, ktorá vyrástla z 2 zamestnancov na čiastočný úväzok, aktuálne však dnes pod názvom Arbor Assays patrí medzi hlavných svetových dodávateľov imunotestov a diagnostických súprav na globálnej úrovni. Je našim potešením, že v spolupráci so spoločnosťou Arbor Assays prinášame našim slovenským zákazníkom produkty tej najvyššej kvality, ktoré sú často publikované v karentovaných časopisoch.
Webstránka partnera

Calbiotech

Americká spoločnosť Calbiotech so sídlom v Kalifornii sa špecializuje na vývoj a výrobu imunotestov s komplexnou škálou ELISA a CLIA testov pre výskum na humánnych a zvieracích vzorkách, vrátane špecifických testov na hormóny, autoimunitné poruchy, onkologické ochorenia a rôzne infekčné choroby. Spoločnosť má vo svojej ponuke viac ako 200 produktov, ktoré sú distribuované do viac ako 80 krajín sveta vrátane Slovenska.
Webstránka partnera

BLIRT

Spoločnosť BLIRT sa radí medzi moderných európskych výrobcov vysoko kvalitných špeciálnych enzýmov a reagencií určených pre použitie vo vede a výskume. Spoločnosť BLIRT pôsobí na trhu od roku 1994, pričom za viac ako 26 rokov svojho pôsobenia nastavila vysoké štandardy v kvalite svojich výrobkov, ktoré spĺňajú požiadavky a vysoké očakávania zákazníkov v oblasti laboratórneho výskumu. Ich kvalita sa už prejavila v mnohých vedeckých publikáciách. Súpravy BLIRT sa vyznačujú vynikajúcou výťažnosťou a užívateľsky jednoduchými protokolmi.
Webstránka partnera

ELK Biotechnology

ELK Biotechnology je high-tech biotechnologická spoločnosť, ktorá sa svojim zameraním vysoko špecializuje na oblasť vedy a výskumu v oblasti imunológie. Vo svojom portfóliu ponúka viac ako 7000+ ELISA kitov, 11 000+ protilátok a 50+ druhov reagencií pre molekulárnu a bunkovú biológiu. Každý produkt podlieha prísnej kontrole kvality čím výrobca garantuje vysokú kvalitu svojich produktov.
Webstránka partnera

ScreenFect

Spoločnosť ScreenFect bola založená v roku 2012 Dr. Pavlom Levkinom a Dr. Gary Davidsonom ako výsledok úspešnej interdisciplinárnej výskumnej spolupráce na technologickom inštitúte v Karlsruhe v Nemecku. Inovatívna chémia v skupine Dr. Levkina v kombinácii s biologickými znalosťami v skupine Dr. Davidsona umožňovala rýchly prenos technológií z akademického do komerčného prostredia. S novými patentovanými technológiami spoločnosť ScreenFect pokračuje v rozširovaní svojho repertoáru nových chemických látok a činidiel na transfekciu rôznych buniek.
Webstránka partnera

Demeditec

Nemecká spoločnosť Demeditec Diagnostics, ktorá bola založená v roku 1987 je výrobcom testovacích súprav ELISA určených na použitie v klinickom aj vedeckom laboratóriu. Väčšina súprav je navrhnutá na použitie pre vzorky krvi, séra, plazmy a moču. Od roku 2006 spoločnosť Demeditec ponúka aj ELISA súpravy na testovanie vzoriek slín na meranie voľných steroidov a ďalších analytov v slinách. V roku 2020 priniesla na trh aj ELISA súpravy na meranie protilátok SARS-CoV2 IgA, IgM a IgG. Spoločnosť spĺňa prísne kvalitatívne kritéria a je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 13485.
Webstránka partnera

GenScript

Spoločnosť GenScript je popredná svetová biotechnologická spoločnosť poskytujúca služby a produkty v oblasti vedy a výskumu. Vďaka službám génovej syntézy, peptidov, proteínov, protilátok a predklinického vývoja liekov je spoločnosť GenScript medzinárodne uznávaná ako významná biotechnologická spoločnosť špecializujúca sa na výskum v oblasti prírodných vied a služieb v oblasti vývoja nových liekov. Produkty a služby GenScript majú viac ako 26 900 citácií, čím sa radí medzi najčastejšie citované spoločnosti vo svete.
Webstránka partnera

STRECK

Americká spoločnosť založená v roku 1971, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj stabilizačných a diagnostických produktov v oblasti hematológie, imunológie, molekulárnej biológie a v oblasti vedy a výskumu. V spolupráci s touto spoločnosťou prinášame na slovenský a český trh ako exkluzívny distribútor celú radu stabilizačných produktov Cyto-Chex BCT, odberových stabilizačných skúmaviek pre prietokovú cytometriu, Cell-Free DNA BCT, Cell-Free RNA BCT a Cell-Free DNA Urine.
Webstránka partnera

ENTROGEN

Americká biotechnologická spoločnosť založená v Los Angeles, ktorá je zameraná na výrobu vysoko kvalitných RT-PCR kitov pre oblasť patológie, onkológie a hematológie. Vo svojom portfóliu ponúka kity na diagnostiku génov akými sú ALK, EML-4, EGFR, KRAS, NRAS, BRAF, IDH1/2, MGMT a množstvo ďalších.
Webstránka partnera

BDR

Spoločnosť Blackhills Diagnostic Resources (BDR) je španielska biotechnologická spoločnosť založená v roku 2012 v Zaragoze, ktorá je zameraná na výskum, vývoj, výrobu a predaj IVD produktov. BDR má množstvo skúsenosti v oblasti Real Time PCR, fragmentovej analýze, ako aj sekvenovaní DNA. V jej portfóliu nájdete okrem produktov na analýzu rôznych autoimunitných ochorení (HLA B27, narkolepsia a iné), aj produkty na analýzu Fragile X chromozómu, Huntingtona ako aj svalovej dystrofie.
Webstránka partnera

BioLegend

Spoločnosť BioLegend so sídlom v San Diegu patrí medzi svetových lídrov vo výrobe vysoko kvalitných protilátok a reagencií, určených na výskum v oblasti imunológie, onkológie, neurológie a bunkovej biológie. Okrem protilátok na prietokovú cytometriu ponúka ELISA kity a ELISPOT, ChIP, protilátky na imunohistochémiu, Western Blotting, Imunofluorescenčnú mikroskopiu a množstvo ďalších, zákazníkmi overených produktov. Spoločnosť BioLegend vyvíja a vyrába všetky svoje produkty pod prísnymi medzinárodnými normami ISO 13485:2016.
Webstránka partnera

BIOMIGA

Biomiga je inovatívna biotechnologická výskumná spoločnosť založená v roku 2004 v San Diegu. Jej poslaním je poskytovať najkvalitnejšie laboratórne produkty pri zachovaní čo najlepšieho servisu a podpory pre koncových užívateľov. Kľúčovými zákazníkmi tejto spoločnosti sú Univerzita Harvard, Stanford, California, Johannes Guttenberg Univerzita v Nemecku, Univerzita v Hong-Kongu ako aj renomované farmaceutické spoločnosti akými sú Pfizer, Novartis, Amgen, Eli Lilly a ďalší. Spoločnosť VIAGENE s.r.o. zastrešuje predaj všetkých produktov tejto spoločnosti na slovenskom aj českom trhu.
Webstránka partnera

SARSTEDT

Nemecký dodávateľ vysokokvalitných, certifikovaných a spoľahlivých plastov pre oblasť mikrobiológie, molekulárnej biológie, biochémie, hematológie, imunológie, plasty určené pre vedu a výskum. Vo svojom portfóliu tiež ponúka rôzne varianty spotrebného materiálu, plastových pomôcok, stojanov, odberových skúmaviek a stovky ďalších produktov, ktoré nachádzajú svoje uplatnenie v každodennej laboratórnej ako aj klinickej praxi.
Webstránka partnera

SISTEMAS GENÓMICOS

Španielska spoločnosť Sistemas Genómicos je expertom a pionierom v oblasti NGS, ktorá sa venuje tejto problematike už takmer 20 rokov. Ponúka až 26 NGS panelov na analýzu onkologických a kardiologických ochorení, neurologický panel, panel na detekciu mentálnych retardácií, Alzheimerovej choroby, ataxií, osteologických ochorení a množstvo ďalších ochorení. Najnovší panel, ktorý pripravujeme zaviesť na trh je panel na detekciu translokácií. Všetky panely sú CE-IVD a zahřňajú bioanalýzu. Okrem toho ponúkame službu NGS servis ako aj samotnú bioanalýzu Vašich vlastných dát Illumina.
Webstránka partnera

CYBERGENE

Švédska spoločnosť CyberGene zameraná na oblasť prenatálnej diagnostiky. Vo svojom portfóliu ponúka skríningové testy QF-PCR na analýzu chromozómov 13, 18, 21, X/Y určené na detekciu Downovho syndrómu, Turnerovho syndrómu, Patau syndrómu a ďalších vážnych genetických porúch. Ponúka tiež súpravu na analýzu abortov pre chromozómy 15, 16 a 22 ako aj Multiplex súpravu k analýze mikrodelécií chromozómu Y. Pre všetkých užívateľov našich kitov ponúkame k stiahnutiu zdarma vyhodnocovací softvér Visualiser STaR, ktorý Vám uľahčí vyhodnotenie vzoriek a zároveň umožní vytváranie reportov.
Webstránka partnera

EMPIREGENOMICS

Americká spoločnosť Empiregenomics je renomovanou špičkou v oblasti FISH na celosvetovom trhu, ktorá sa zameriava na výrobu BAC klonov knižnice RPCI-11 a RPCI-23. Vo svojom portfóliu tiež ponúka široký sortiment génovo špecifických sond pre diagnostiku solídnych tumorov, onkohematologické ochorenia, prenatálnu diagnostiku, celochromozómové sondy, kontrolné sondy pre všetky chromozómy a sondy hybridizujúce na všetky centroméry počas jednej reakcie. Ponúka tiež možnosť produkcie FISH na mieru tzv. „customized FISH“.
Webstránka partnera

GRiSP

Portugalská spoločnosť GRiSP ponúka vo svojom portfóliu široké spektrum produktov na izoláciu nukleových kyselín, polymerázy, kultivačné médiá, sortiment pre elektroforézu a ďalšie. Kvalitatívne sa radí medzi produkty Qiagen, ThermoFisher, Zymogen.

(GRiSP) 2018 catalogue

Webstránka partnera

ELISABETH PHARMACON

Vo svojom portfóliu ponúka široký sortiment RT-PCR kitov pre bakteriálne a vírusové ochorenia, autoimunitné ochorenia, vlastný NGS onkologický panel. Okrem toho ponúka polymerázy a enzými, RNA a DNA izolačné kity pre rôzne typy vzoriek akými sú baktérie, rastliny, pôda, krv, tkanivá a iné. Ponúka tiež Bio-hazard boxy, malé laboratórne zariadenia, termocykléry, pH metre, bunkové a tkanivové kultúry, elektroforetické gély a farbičky, laboratórne rukavice a ďalší spotrebný materiál.
Webstránka partnera

BIOCOLLECT

Výrobca certifikovaných zberných a transportných kitov, ktoré splňajú všetky kritériá na pozemnú, lodnú a leteckú prepravu podľa smernice UN3373 P650. Kity sú určené na zber a transport rôznych typov vzoriek akými sú DNA na forenzné účely, DNA na testy otcovstva, NGS analýzu, transport krvi, sekcie rôznych tkanív pre histo-patologickú analýzu. Možnosť výroby transportných kitov s logom zákazníka a vlastným grafickým návrhom.