O nás

Inovácie nás posúvajú vpred

VIAGENE s. r. o. je slovenská distribučná spoločnosť, ktorá povstala z myšlienky priniesť na trh inovatívne technológie a produkty nevyhnutné pre laboratóriá pôsobiace v oblasti cytogenetiky, molekulárnej biológie, patológie, onkológie, prietokovej cytometrie, ale taktiež laboratória zamerané na vedu a výskum. Sme distribútorom in-vitro diagnostiky, ako aj testov najvyššej kvality zabezpečujúcich spoľahlivú diagnostiku a monitorovanie rôznych typov ochorení na území Slovenska a Českej republiky.

Slovenská spoločnosť

Sme slovenská distribučná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2015. Zameriavame sa na oblasť genetiky, molekulárnej biológie, patológie, hematológie a Next-Generation Sequencing.

Snažíme sa byť iní

Našou doménou je flexibilita, precíznosť, promptnosť a spoľahlivosť. Snažíme sa hľadať tie najlepšie riešenia pre spokojnosť našich zákazníkov.

Kvalitné produkty

Pri výbere produktov do nášho portfólia prihliadame na ich kvalitu a spoľahlivosť. Ponúkame testy najvyššej kvality pod hlavičkou ISO 13485/ISO 9001 ako aj testy podliehajúce patentovej ochrane overené stovkami nezávislých publikácií a medzinárodných referencií.

Ocenenie Pečať spoľahlivosti

Naša spoločnosť získala na základe hodnotení zákazníkov ocenenie „Pečať spoľahlivosti 2017“. Za prejavenú dôveru a priazeň našim zákazníkom ďakujeme
 
Riadime sa našimi skúsenosťami, ktoré sme nadobudli počas niekoľkých rokov v oblasti predaja, preto vieme čo potrebujete. Náš tím je pripravený pomocť a poradiť Vám!“
          Jana Galčíková, zakladateľka