TRANSPORTNÉ KITY

Spoločnosť VIAGENE s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou Biocollect S.C. rozširuje svoje aktivity v oblasti prepravy rôznych druhov biologických materiálov od vysoko citlivej DNA určenej pre kriminalistickú analýzu, až po sekcie tkanív určených na histologicko-patologickú analýzu. Do nášho portfólia sme zaradili niekoľko transportných kitov, ktoré spĺňajú všetky medzinárodné predpisy spojené s prepravou biologických materiálov.

Okrem štandarných kitov ponúkame kity „ušité na mieru“ pričom si náš zákazník môže sám navrhnúť veľkosť kitu, obsah kitu, rozsah teploty, ktorú je nevyhnutné zachovať počas prepravy vzorky a v neposlednom rade aj jeho vzhľad, kde sme schopní vytlačiť logo zariadenia a prispôsobiť farebnosť obalu tak, aby transportný box tým najlepším spôsobom reprezentoval nášho zákazníka.

Dbáme nielen na kvalitu, ale aj na vzhľad a estetiku, ktorá je garanciou tej najlepšej sebaprezentácie každého laboratórneho zariadenia.
V prípade bližších otázok k technickým špecifikáciám nás kontaktujte na info@viagene.sk
TestDNA1 Transportný kit ideálny k zberu a preprave biologického materiálu, ktorý je určený na analýzu DNA. Kit je vyrobený podľa smernice UN3373 P650. Vhodný na prepravu vzoriek cestnou dopravou, loďou a leteckou dopravou. Kit ponúkame v dvoch verziách:
  • so 4 tampónmi na bukálne stery
  • bez tampónov na bukálne stery k bezpečnému transportu biologického materiálu
Rozmery 18,2 x 14,2 x 5,2 cm Požiadať o cenovú ponuku
TestDNA2 Transportný kit navrhnutý k zberu a preprave sterov slizníc, vzoriek určených na testy otcovstva a forenzné účely. Kit je vyrobený podľa smernice UN3373 P650. Kit obsahuje zberné, pomocné a ochranné prvky zabezpečujúce bezpečnú prepravu vzorky. Vhodný na prepravu vzoriek cestnou dopravou, loďou a leteckou dopravou. Rozmery 18,2 x 14,2 x 5,2 cm Požiadať o cenovú ponuku
SanguisBox Transportný kit je navrhnutý k zberu a preprave krvných vzoriek, ktoré sú určené na hematologickú analýzu. Súprava je vyrobená podľa smernice UN3373 P650. SanguisBox zabezpečuje bezpečnú prepravu krvného biologického materiálu pozemnou dopravou, loďou a leteckou dopravou. Dostupný v dvoch verziách:
  • s odberovou skúmavkou Vacutainer
  • s aspiračnou vákuovou skúmavkou
Rozmery 21,8 x 21,8 x 12,7 cm Požiadať o cenovú ponuku
BioBox Transportný kit je určený na bezpečný transport biologického materiálu pri izbovej teplote. Súprava je vyrobená podľa smernice UN3373 P650. Zabezpečuje bezpečnú prepravu biologického materiálu pozemnou dopravou, loďou a leteckou dopravou. Rozmery 21,8 x 21,8 x 12,7 cm Požiadať o cenovú ponuku